Leśny Zakątek

Na terenie MALOWNICZEJ SĄDECCZYZNY powstało miejsce, gdzie człowiek i natura żyją w zgodzie, a czas płynie zupełnie inaczej.

W odległości kilku kilometrów od Nowego Sącza, w miejscowości Piątkowa, miłośnicy przyrody, spokoju, pięknych widoków i przygody znajdą dla siebie fantastyczne miejsce.

To miejsce gdzie wypoczniesz na łonie natury i poznasz tajemnice lasu. Zgłębisz także tajniki życia pszczół, gdyż Zakątek to także „otwarta pasieka”. Dlaczego ją tak nazywamy? Bo chcemy przybliżać Wam ciekawostki o pszczołach i ciężkiej pracy, jaką dla nas wykonują. W naszej pasiece, możesz ubrać się w strój pszczelarza i wejść z nami w świat tych pracowitych owadów. Zakątek to miejsce, w którym miłośnicy zagadek i leśnych wędrówek poczują zew przygody. Dzięki stałemu rozwojowi możemy organizować imprezy okolicznościowe w otoczeniu lasu, zieleni i szmeru strumyka.

ZAPRASZAMY!

POCZUJ WIĘŹ Z PRZYRODĄ

Ochrona przyrody i dbanie o ekologię

Witamy w Leśnym Zakątku!

W odległości kilku kilometrów od Nowego Sącza w miejscowości Piątkowa miłośnicy przyrody, spokoju, pięknych widoków, ale też przygody znajdą coś dla siebie.