Gastronomia

Poznaj naszą ofertę oraz menu

Leśny Zakątek to idealne miejsce na organizację tych ważnych i tych najważniejszych dni w życiu. Tak wyjątkowe uroczystości jak przyjęcie z okazji Chrztu Św, I Komunii Św czy Ślub, ale również urodziny czy rodzinne jubileusze potrzebują równie wyjątkowej oprawy i uczczenia.

Klimatyczna sala, wysokiej jakości obsługa, smaczne dania i słodkości oraz regionalne przysmaki, a także taras z ogrodem i miejscem dla dzieci oraz sąsiedztwo lasu, sprawią, że zapamiętacie te chwile na lata. Piękna przyroda otaczająca Leśny Zakątek – rozległy las oraz delikatnie szemrzący mały wodospad w ogrodzie – stanowią doskonałe tło do kameralnych przyjęć rodzinnych, firmowych oraz ślubów plenerowych. Dbamy o naszych Gości z najwyższą precyzją i dokładamy wszelkich starań, aby celebrowane tu chwile pozostały niezapomnianym doświadczeniem.

Mając na uwadze to, jak ważnym elementem świętowania jest wspólne biesiadowanie przy stole, niekończące się rozmowy i toasty przygotowaliśmy dla Państwa ofertę w trzech skomponowanych MENU oraz opcję samodzielnej kompozycji dań i dodatków dla Państwa Gości.

Zachęcamy do rezerwowania terminów: 728 580 570

MENU

Witamy w Leśnym Zakątku!

W odległości kilku kilometrów od Nowego Sącza w miejscowości Piątkowa miłośnicy przyrody, spokoju, pięknych widoków, ale też przygody znajdą coś dla siebie.