Imprezy okolicznościowe

Z nami będzie pięknie i profesjonalnie!

Do dyspozycji naszych Gości są dwie sale mieszczące do 50 osób wraz z zapleczem sanitarnym, profesjonalną kuchnią, tarasem oraz altaną z grillem. Dla młodszych – plac zabaw oraz strefę rekreacji.

Koszt organizacji wydarzeń ustalany jest indywidualnie z klientem.

PRZYJĘCIA URODZINOWE

Impreza urodzinowa dostosowana jest do wymagań uczestników.

Dla najmłodszych:

Urodziny w pszczelim klimacie: impreza na świeżym powietrzu, dzieci biorą udział w zajęciach w pasiece (ciekawostki o pszczołach, wyjście w strojach ochronnych z pszczelarzem do pasieki), zajęciach ruchowych (wyścigi i testy sprawnościowe, tory przeszkód, zawody w przeciąganiu liny). Oferujemy też malowanie twarzy za pomocą ekologicznych kredek/farb, zajęcia z puszczania ogromnych baniek mydlanych itp. W ofercie – ekologiczny poczęstunek
i napoje z lokalnej tłoczni soków.

Dla młodzieży:

Aktywne urodziny w pasiece: zajęcia sportowe (w tym wyścigi i testy sprawnościowe, tory przeszkód, zawody w przeciąganiu liny, strzelanie z łuku), zajęcia w lesie (quest leśny z zagadkami i skarbem), ognisko/grill, muzyka. Możliwość organizacji imprezy na świeżym powietrzu lub w lokalu. W ofercie – ekologiczny poczęstunek i napoje z lokalnej tłoczni soków.

Dla dorosłych:

Biesiada w altanie lub w lokalu, możliwość zapewnienia animacji dla dzieci (oferta zajęć dobrana indywidualnie), oprawa muzyczna, udostępnianie kart questu do samodzielnego przejścia ścieżki leśnej. W ofercie – ekologiczny poczęstunek i napoje z lokalnej tłoczni soków (menu dobrane indywidualnie dla uczestników imprezy) Udostępniony może zostać także domek do apiterapii.

INNE IMPREZY

W swojej ofercie mamy organizację imprez okolicznościowych takich jak: chrzciny, komunie, rocznice ślubu, spotkania rodzinne itp. Do dyspozycji jest ogród oraz zaplecze pasieki (las, oczko wodne, plac zabaw).

Menu dobierane jest indywidualnie, jednak korzystamy z ekologicznych i lokalnych produktów Na życzenie klienta jest możliwy catering firmy zewnętrznej – udostępniamy kuchnię i zaplecze sanitarne. Do dyspozycji gości jest także domek do apiterapii.

Na miejscu znajduje się parking na około 10 samochodów.

Witamy w Leśnym Zakątku!

W odległości kilku kilometrów od Nowego Sącza w miejscowości Piątkowa miłośnicy przyrody, spokoju, pięknych widoków, ale też przygody znajdą coś dla siebie.